Mi-tex dizayn ( Antalya oto döşeme - Antalya koltuk deri döşeme - Antalya koltuk deri boyama - Antalya tavan döşeme - Antalya alkantra tavan kaplama - Antalya kapı döşeme - Antalya taban döşeme - Antalya dikme kılıf - Antalya direksiyon kaplama - Antalya panelvan koltuk - Antalya bebek koltuk döşemeAntalya vip araç dizayn - Antalya sarkık tavan kaplama - Antalya motor koltuk döşeme - Antalya koltuk süngeri tamiri - Antalya yat döşeme - Antalya trim klips) 10 yıllık tecrübesiyle 2003 yılının başında ‘Oto döşeme,vip araç dizayn, üzerine hizmet hayatına başlamıştır.

        Müşteri memnuyeti, taleplere anında cevap verebilme, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, kaliteye odaklılık, güncellik prensipleri her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen dinamik değişime ve öğrenmeye açık yapımızla hedef standartlarımıza hızla yaklaşıyoruz.

        Firma olarak kalite ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği dürüst ticaret konusundaki hassasiyti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterimize her zaman en iyiyi en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz.

Sizler İçin En İyisini Üretmeye Hazırız...

Misyonumuz

       Mi-tex dizayn Yapılan hatanın geri dönüşümü olmadığı, ancak müşteri memnuniyetinin anında görüldüğü hizmet sektöründe faaliyet göstererek, güler yüzlü, saygılı, kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı sunmak.


Vizyonumuz

        Mi-tex dizayn Teknolojinin hızla geliştiği günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek proaktif, etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu olmak...


Değerlerimiz

  • Müşteri odaklılık
  • Girişimcilik
  • Araştırmacılık
  • Verimlilik
  • Güvenilirlik
  • Takım ruhu
Copyright © 2015  www.antalyaotodoseme.net     
İbrahim ÖLMEZOĞLU  - Gsm : 0 (536) 385 92 81           
0 (536) 385 92 81          
İbrahim ÖLMEZOĞLU